Krem Zbutes per Lekure te Thate me Acid Sacilik CeraVe 177Ml

L1,799.00

In stock

Compare
SKU: 3337875684095 Categories: , ,

Description

Formula e pasur e Kremit zbutës CeraVe SA butësisht shtreson lëkurën me Acid Salicilik, LHA dhe 10% Ure për të zbutur lëkurën e thatë.

Ndihmon për të hidratuar dhe zbutur lëkurën.

Acidi salicilik ndihmon në shtresimin e lëkurës ndërsa Acidi Hialuronik dhe UREA ndihmojnë në ruajtjen e lagështisë natyrore të lëkurës.

Përdorimi: Aplikoni në mënyrë të lirshme në trup dhe fytyrë, aq shpesh sa është e nevojshme

Kapaciteti: 177Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Zbutes per Lekure te Thate me Acid Sacilik CeraVe 177Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *