Krem Hidratues Mac 2x50ml

L4,500.00

In stock

Compare
SKU: 773602525102 Category:

Description

Kremi hidratues Mac Storbe i jep nje hidratim perfekt lekures

-I jep shkelqim fytyres se lodhur, ushqen ate me vitamina dhe permban nje doze te caji jeshil

-Kremi permban 2 cope me nga 50 Ml secila ekuivalente me 100 Ml

Perdorimi: Aplikoni nje sasi te vogel kremi dhe fytyra juaj do te rrije e hidratuar gjate gjithe dites

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Hidratues Mac 2x50ml”

Your email address will not be published.