Krem Hidratues Kunder Rrudhave Andalou 50Ml

L3,499.00

In stock

Compare
SKU: 859975002492 Categories: ,

Description

Rigjenerimi i qelizave burimore të frutave Kompleksi i qelizave burimore të frutave, DMAE dhe acidi hialuronik bashkojnë forcat për një ngritje të dukshme të fytyrës. Së bashku, këto bioaktivë që sfidojnë moshën ndihmojnë në zvogëlimin e shfaqjes së vijave të imëta dhe rrudhave, zbehin hiperpigmentimin për një ton të barabartë të lëkurës dhe përmirësojnë strukturën e përgjithshme për një çehre të ngritur dukshëm, më të fortë dhe më rinore.

 Perdoreni cdo ditë duke e vendosur në fytyrë dhe qafë të pastër.

Kapaciteti: 50 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Hidratues Kunder Rrudhave Andalou 50Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *