Krem Hidratues per Duart CeraVe 50Ml

L799.00

Out of stock

SKU: 3337875597319 Categories: ,

Description

CeraVe Reparative Cream Hand është formuluar posaçërisht për të ndihmuar në mbrojtjen e pengesës natyrore të lëkurës dhe rimbushjen e duarve të ashpra dhe të thata me 3 ceramide thelbësore

Formuluar me Acid Hialuronik për të ndihmuar në ruajtjen e lagështisë natyrale të lëkurës
E butë në lëkurë: Pa aromë dhe jo-komedogjene

Perdorimi: Aplikoni me lehtësi në duart tuaja, aq shpesh sa është e nevojshme

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Hidratues per Duart CeraVe 50Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *