Krem Hidratues Elizabeth Arden 30Ml

L1,799.00

In stock

Compare
SKU: 085805546649 Category:

Description

Krem hidratues per te gjithe lojet e lekures

E mban lekuren te hidratuar dhe te bute deri ne 8 ore

Kapaciteti: 30Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Hidratues Elizabeth Arden 30Ml”

Your email address will not be published.