Krem Hidratues CeraVe 454Ml

L2,399.00

Out of stock

SKU: 3337875597388 Categories: ,

Description

Formula e pasur e Kremit Hidratues CeraVe ndihmon në mbrojtjen e pengesës natyrore të lëkurës me tre ceramide thelbësore dhe teknologjinë MVE për të siguruar hidratim të përditshëm të menjëhershëm dhe afatgjatë. Acidi Hyaluronic ndihmon në ruajtjen e lagështisë natyrore të lëkurës

Formuluar me acid hialuronik për të ndihmuar në ruajtjen e lagështisë natyrale të lëkurës
E butë në lëkurë: Pa aromë dhe jo-komedogjene

Perdorimi: Aplikoni në mënyrë të lirshme në fytyrë dhe trup, aq shpesh sa është e nevojshme. Për rezultate më të mira, përdorni çdo ditë me pastruesin tuaj të preferuar CeraVe

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Hidratues CeraVe 454Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *