Krem Hidratues Andalou 62Ml

L3,499.00

In stock

Compare
SKU: 859975002447 Categories: ,

Description

Moisturizer, Acai + Kombucha, Pa vaj, pa lëkurë të pastër Qelizat burimore PhytoCellTec Argan mbështesin tonin e lëkurës dhe matricën lidhëse, kolagjenin dhe elastinën, duke mbrojtur dhe energjizuar për një pamje më të ngritur, më të fortë dhe të butë. 

Kapaciteti: 62Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Hidratues Andalou 62Ml”

Your email address will not be published.