Krem Hidratues per Fytyren Rich Moisturiser Simple 125Ml

L599.00

In stock

Compare
SKU: 5011451103948 Category:

Description

Hidratuesi i pasur i thjeshtë për rimbushjen e fytyrës menjëherë dyfishon hidratimin e lëkurës suaj. Funksionon deri në 24 orë, duke e lënë lëkurën tuaj të ndjehet e butë dhe e ushqyer gjatë gjithë ditës.

Përfitimet kryesore

Vitamina Vitale Pro-Vitamina B5 rikthen, zbut dhe zbut në mënyrë aktive
Skin Loving Nutrients Glicerina hidraton dhe ushqen kremrat hidratues për 12 orë
Bisabololi qetëson dhe qetëson dhe Allantoina zbut dhe mbron
Pa parfum, pa ngjyrë: Nuk ka kimikate të panevojshme ose të ashpra, kështu që nuk do të shqetësojë lëkurën tuaj
Si të përdoret: Vendosni në duart tuaja një pjesë me madhësi të lajthisë
Lëmoni butësisht në fytyrë dhe qafë duke përdorur lëvizje lart dhe jashtë

Kapaciteti: 125Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Hidratues per Fytyren Rich Moisturiser Simple 125Ml”

Your email address will not be published.