Maske Flokësh Apsolut Repair Resurf Light Gold L’ORÉAL 500Ml

L3,000.00

 

 

In stock

Compare
SKU: 3474636730995 Category:

Description

Karakteristikat:

-Rinderton strukturen e demtuar te flokeve

-Hidraton floket

-Siguron ushqim intesiv dhe mbron floket nga tharja

-Jep butesi dhe shkelqim te menjehrshem flokeve

Perdorimi: Vendosni nje sasi maske ne floke te laguar pasi i keni lare me shpamo. Mbajeni per 3-5 minuta dhe me pas shpelajeni me uje te bollshem

Importuesi: Paris-France

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Maske Flokësh Apsolut Repair Resurf Light Gold L’ORÉAL 500Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *