Maske Flokësh Apsolut Repair L’ORÉAL 500Ml

L3,000.00

In stock

Compare
SKU: 3474636730834 Category:

Description

Karakteristikat:

-Rekomandohet per foke te demtuar dhe te dobesuar nga kimikatet dhe lyerja

-Rikthen floket ne gjendje te shendetshme

-Zgovelon keputjen e flokeve

-Jep butesi dhe shkelqim te menjehrshem flokeve

Perdorimi: Vendosni nje sasi maske ne floke te laguar pasi i keni lare me shpamo. Mbajeni per 3-5 minuta dhe me pas shpelajeni me uje te bollshem

Importuesi: Paris- France

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Maske Flokësh Apsolut Repair L’ORÉAL 500Ml”

Your email address will not be published.