Krem Dite per Fytyre te Yndyrshme Simple 25Ml

L299.00

In stock

Compare
SKU: 8710447473832 Category:

Description

Simple Daily Skin Detox SOS Clearing Booster është pastruesi juaj i ri i menjëhershëm i lëkurës

Ky krem e thjeshtë është krijuar posaçërisht për lëkurën me vaj të prirur për njolla. Kur lëkura është e ekspozuar ndaj mjedisit, kjo mund të çojë në një prodhim të tepërt të vajit dhe sebumit, duke bërë që ajo të sensibilizohet dhe të priret ndaj thyerjeve dhe njollave. Rritja e pastrimit të thjeshtë për çdo ditë Detox të Lëkurës SOS është bërë me një përzierje detoksifikuese të 10% lajthisë së përqendruar, trumzës dhe zinkut, për të siguruar rezultate afatgjata kundër lëkurës me vaj dhe njollave, ndërsa janë të buta për lëkurën tuaj. Me përmasa të vogla, por i fuqishëm me një formulë unike xhel ultra të lehtë, është krijuar për t’u përdorur në dy mënyra: 1) si një abetare për kontrollin e shkëlqimit gjatë gjithë ditës në zonat e prirura për vaj, siç është zona t 2) si një krem ​​njollash për njollat ​​për të ndihmuar në zvogëlimin e skuqjes dhe qetësimin e acarimit.

I përdorur çdo ditë, ky krem ​​hidratues për lëkurën me vaj ndihmon në parandalimin e njollave në të ardhmen dhe lë që lëkura të duket dukshëm më e pastër, e freskët dhe e ekuilibruar ditë pas dite

Kapaciteti: 25Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Dite per Fytyre te Yndyrshme Simple 25Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *