Krem Dielli SPF50+ Uriage 50ml

L1,599.00

In stock

Compare
SKU: 3661434001376 Categories: ,

Description

Kremi Bariesun per lekurat sensitive me SPF 50

-Mbron nga rrezatimi UV duke e mbajtur te bute lekuren sa here e aplikoni

-Deperton shpejt ne lekure

Perdorimi: Shkundeni mire para se te perdorni. Perdoreni shpesh edhe pasi te jeni djersitur, notuar, ose thare. Mos e vendosni direkt ne fytyre por vendosni nje sasi ne dore dhe me pas perhapeni ne fytyre

Kapaciteti: 50 Ml

Importuesi: Hollande

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Dielli SPF50+ Uriage 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *