Krem Dielli per Trupin Lancaster 175Ml Spf 30

L1,999.00

In stock

Compare
SKU: 3607345810362 Categories: ,

Description

Krem dielli per trupin Lancaster me Spf 30, ofron mbrojte optimale dhe te qendrueshme ndaj rrezeve te diellit (UVB, UVA, drites se dukshme dhe rrezeve infra të kuqe).

-Ka veti hidratuese, ushqyese per lekuren tuaj.
-Ndihmon ne parandalimin e plakjes dhe shfaqjen e rrudhave.
-Nuk ka mbetje te yndyrshme ose ngjitese.
-Nuk le shenja të bardha ne trup.
-Rezistent ndaj ujit.
-Testuar dermatologjikisht.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Dielli per Trupin Lancaster 175Ml Spf 30”

Your email address will not be published.