Krem Dielli per Trupin Lancaster 125Ml Spf 15

L1,799.00

In stock

Compare
SKU: 3614222236801 Categories: ,

Description

Ofron mbrojtje ultra me spektër të gjerë nga drita e dukshme dhe rrezet infra të kuqe.

Lë lëkurën e trupit të hidratuar për 24 orë me një shkëlqim të menjëhershëm të puthur nga dielli.

Kapaciteti: 125 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Dielli per Trupin Lancaster 125Ml Spf 15”

Your email address will not be published. Required fields are marked *