Krem Dielli Per Femije me SPF50+ Mustela 40Ml

L1,599.00

Out of stock

SKU: 3504105033569 Categories: , ,

Description

Krem dielli per femije SPF50

-I pajisur me Avokado ruan qelizat nga rrezatimi UV

– Rezistent ndaj ujit, struktura e tij vajore nuk le shenja te bardha

Perdorimi: Aplikoni nje sasi kremi para ekspozimit ne diell dhe para se te laheni. Per nje mbrojtje me te mire aplikoni cdo 2 ore duke shamngur kontaktin me syte

-Mbrojtje nga dielli per fytyren dhe trupin

Kapaciteti: 40 Ml

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Dielli Per Femije me SPF50+ Mustela 40Ml”

Your email address will not be published.