Krem Dielli per Femije Lancaster 125Ml Spf 50

L1,999.00

In stock

Compare
SKU: 3614223396306 Categories: , ,

Description

Lancaster ‘Sun For Kids’ përdor teknologji me dritë të plotë që synon të filtrojë rrezet e diellit në 100%.
Kjo teknologji ju lejon të filtroni rrezet e diellit nga rrezet UVB dhe UVA, duke garantuar kështu një mbrojtje të pabesueshme.
Gjatë pushimeve, fëmijët kalojnë shumë kohë në ujë, me SUN FOR KIDS, mbrojtja e tyre do të jetë e lehtë.
SUN FOR KIDS është diapazoni i parë i mbrojtjes nga dielli i bërë nga Lancaster për fëmijët mbi moshën 3 vjeç

Kapaciteti: 125Ml

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Dielli per Femije Lancaster 125Ml Spf 50”

Your email address will not be published. Required fields are marked *