Krakers me Djathe Organix 80Gr

L550.00

Out of stock

SKU: 5024121626104 Category:

Description

Mini krakes krokante të pjekur që përmbajnë grurë dhe miell orizi me djathë të freskët

Përbërësit: Grurë, Miell orizi 19.5%, Djathë 13.8%, Vaj luledielli 8.5%, Ekstrakt malti  Lëng limoni Koncentrat 0.4%, Agjent Rritës (Bikarbonat natriumi) 0.3%, Thiamin

Kapaciteti: 80Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krakers me Djathe Organix 80Gr”

Your email address will not be published.