Kos Organik Grek me Luleshtrydhe Ella’s Kitchen 90Gr

L300.00

Out of stock

SKU: 5060107335882 Category:

Description

Kos i shijshëm luleshtrydhe organike i mbushur plot luleshtrydhe, kos i stilit grek, banane dhe mollë.
Përmban kos të butë të pasterizuar butësisht dhe kremoz, kështu që përbërësit  janë të përshtatshëm për 6 muaj.

– E përsosur për të vegjlit nga 6+ muaj

Përbërësit: Kos me stil organik (qumësht) 37%, luleshtrydhe organike 30%, banane organike 22%, mollë organike 10%, niseshte organike orizi 1%, koncentrat i lëngut organik të limonit

Kapaciteti: 90Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kos Organik Grek me Luleshtrydhe Ella’s Kitchen 90Gr”

Your email address will not be published.