Kos Organik Grek Ella’s Kitchen 90Gr

L300.00

Out of stock

SKU: 5060107335875 Category:

Description

Kos i mbushur plot me manaferra, kos në stilin grek, banane  mollë

Përmban kos të butë të pasterizuar butësisht + kremoz. Unë jam i përshtatshëm për foshnje dhe fëmijë nga 6 muajsh.

– Organike, e butë dhe kremoze, e përsosur për të vegjlit nga 6+ muaj, nuk ka shtuar kripë ose sheqer

Përbërës: Kos organik (qumësht) 34%, mollë organike 31%, banane organike 22%, rrush pa fara organike 7%, boronicë organike 5%, niseshte organike orizi 1%, koncentrat i lëngut organik të limonit

Kapaciteti: 90Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kos Organik Grek Ella’s Kitchen 90Gr”

Your email address will not be published.