Kos me Perime Ella’s Kitchen 130Gr

L399.00

Out of stock

SKU: 5060107332157 Category:

Description

100% jam organik

Perdoret: Per femije nga 7 muajsh

Përbërësit: Domate Organike 47%, Bimë Organike Perimesh 14% (Ujë dhe Perime Organike: Karrota, Qepë dhe Prasë, Patate të ëmbla Organike 9%, Qepë Organike 9%, Thjerrëza të Kuqe Organike 9%, Karota Organike 5%, Organike Speca të Kuq 5%, Vaj ulliri Organik 1%, Ereza( Qimnon, Majdanoz dhe Trumzë), Kapaciteti: 130Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kos me Perime Ella’s Kitchen 130Gr”

Your email address will not be published.