Kos me Patate te Embla Organike Ella’s Kitchen 4Muaj+ 70Gr

L300.00

Out of stock

SKU: 5060107336018 Category:

Description

Patate e ëmbël organike e avulluar në ujë për të më bërë vetëm strukturën e duhur për të vegjlit që fillojnë udhëtimin e tyre nga shkëputja.

Përbërësit janë të përshtatshëm që prej 4 muajsh dhe e perimeve do t’i ndihmojë të vegjëlit të mësojnë të duan perime gjatë largimit nga gjiri dhe më tej

Perberesit: Patate të ëmbla organike 70%, ujë 30%

Kapaciteti: 70Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kos me Patate te Embla Organike Ella’s Kitchen 4Muaj+ 70Gr”

Your email address will not be published.