Kos me Molle & Banane Ella’s Kitchen 4Muaj 120Gr

L250.00

Out of stock

SKU: 5060107330276 Category:

Description

100% banane pure organike, mollë dhe një copë lëng limoni

Përbërësit  janë të përshtatshëm per femije nga 4 muaj. Eshte gjithashtu i mrekullueshëm kur përzihet në ushqim më chunkier për foshnjat që janë gati për më shumë strukturë.

– Ushqim i shijshëm organik për foshnjat

– E përsosur për të vegjlit nga 4+ muaj

Përbërësit: Banane Organike 61%, Mollë Organike 39%

Kapaciteti: 120Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kos me Molle & Banane Ella’s Kitchen 4Muaj 120Gr”

Your email address will not be published.