Kos Grek Me Borronice Little Freddie 100 Gr

L299.00

Compare
SKU: 5060403119810 Category: Tag:

Description

Perberesit:Kos  grek (48%), banane organike (43%), boronicë organike (7%), miell organik i tërshërës (1%), miell organik i elbit (1%), koncentrat i lëngut organik të limonit 1%

100% bio, i pasur me vitamina dhe lëndë ushqyese

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kos Grek Me Borronice Little Freddie 100 Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *