Kollagjen Per Floket Vitabiotics Perfectil 10X50 Ml

L4,999.00

Krijuar nga ekspertët e ushqimit të Vitabiotics, pija e flokëve Perfectil Platinum Collagen është një shtesë e bukurisë së lëngshme me provë të shkëlqyeshme, e krijuar për të rritur nivelet e kolagjenit dhe hidratimit në flokë.

Ky suplement i bukurisë së lëngut me provë të veçantë synon posaçërisht drejt mirëmbajtjes së flokëve normalë, duke siguruar kolagjen detar , vitamina, minerale, aminoacide dhe vaj i farës së rrushit të zi.

Përfshin biotinë, selen dhe zink që kontribuojnë në mirëmbajtjen e flokëve normalë.

Ky kombinim i përparuar i lëndëve ushqyese përqendrohet në sigurimin e blloqeve ndërtues të flokëve të shëndetshëm dhe ndihmon në zvogëlimin e shenjave të dukshme të plakjes, të cilat mund të shkaktohen nga faktorë të mjedisit dhe mënyrës së jetesës, si p.sh. ndotja dhe rrezatimi UV, pajisjet e nxehta të stilit dhe trajtimet kimike.

Përzierja e saj unike e lëndëve ushqyese bio-aktive të specializuara janë krijuar për të ndihmuar në ushqimin në nivelin shumë më të thellë dhe ruajtjen e flokëve të shëndetshëm nga brenda, duke e çuar shkencën e bukurisë në nivelin tjetër.

Compare
SKU: 5021265247301 Category: Tag:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kollagjen Per Floket Vitabiotics Perfectil 10X50 Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *