Kolagjen Me Vitamin C,B&Zink Natures Aid 90 Kapsula

L3,499.00

Ndërsa plakemi, prodhimi natyror i kolagjenit në lëkurën tonë ngadalësohet, duke zbuluar shenjat e para të dukshme të plakjes

Bioglan Beauty Collagen me vitaminc,zink&vitamin b siguron 1000mg kolagjen detar të hidrolizuar të zhytur lehtësisht, në një provë të shkëlqyeshme, format të përshtatshëm, për të ndihmuar në mirëmbajtjen e flokëve, lëkurës dhe thonjve me pamje të shëndetshme

Produktet ushqimore qe konsumojme nuk mjaftojne per te patur nje dietë të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme

Suplementet shtese na ndihmijme qe te plotesijme mungesat tona.

Mjafton nje kapsule me kollagjen Bioglan per te patur nje lekure te shendeteshme.

Compare
SKU: 5023652370098 Category: Tag:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kolagjen Me Vitamin C,B&Zink Natures Aid 90 Kapsula”

Your email address will not be published. Required fields are marked *