Koke Silikoni për Bibiron Closer to Nature Med Flow 3Muaj+ Tommee Tippee 2Cp

L899.00

Out of stock

SKU: 5010415221223 Category:

Description

Projektuar në bashkëpunim me ekspertët e ushqyerjes me gji, Tommee Tippee Closer to Natyra lehtësuese e teatave të imitimit imiton përkuljen natyrore, lëvizjen dhe butësinë e gjirit të nënës, për ta bërë ndërrimin midis gjirit dhe shishes më të lehtë se kurrë më parë.

Bërë nga silikoni i ri me prekje më të butë, për të siguruar një ndjesi natyrore të butë

Përfshin një valvul super-të ndjeshëm anti-dhimbje barku për të siguruar një ushqim të rehatshëm për fëmijen tuaj me më pak rrezik nga shqetësimet e erës

I përshtatshëm që nga lindja

Shkalla e rrjedhjes mesatare e përshtatshme për foshnjat 3 muaj plus.
Thithka imiton ndjesinë natyrore, përkuljen dhe lëvizjen e ushqyerjes me gji
Valvul anti-dhimbje barku, anti-gaz, avansues i përparuar

Permban 2 cope Closer to Nature Med Flow

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Koke Silikoni për Bibiron Closer to Nature Med Flow 3Muaj+ Tommee Tippee 2Cp”

Your email address will not be published.