Koke Silikoni per Bibiron Closer to Nature Fast Flow 6Muaj+ Tommee Tippee 2Cp

L899.00

In stock

Compare
SKU: 5010415221247 Category:

Description

I formuar si gjoks, ndihet si gji, sepse foshnjat e preferojnë në atë mënyrë

Shishja jonë më afër natyrës frymëzohet nga ajo që foshnjat e duan më shumë  Me majën më të ngjashme me gjoksin e bërë ndonjëherë, kjo shishe përkulet si mamaja dhe ndihet si mamaja, sepse foshnjat e preferojnë në atë mënyrë

Një valvul anti-dhimbje barku duke e bërë atë gjënë më të mirë për fëmijën që nga ju

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Koke Silikoni per Bibiron Closer to Nature Fast Flow 6Muaj+ Tommee Tippee 2Cp”

Your email address will not be published.