Koke Silikoni per Biberon Closer to NatureFast Slow Flow 0Muaj+ Tommee Tippee 2Cp

L899.00

In stock

Compare
SKU: 5010415221209 Category:

Description

Formë unike dhe e lehtë për tu forcuar
Valvul super i ndjeshëm
Qumësht i butë natyral silikoni
I përshtatshëm që nga lindja
Thithat më afër Natyrës janë në përputhje me shishet Closer to Nature, ushqimin e parë, drithërat e shtuar dhe shishet e qelqit

Permban 2cope Closer to NatureFast Slow Flow

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Koke Silikoni per Biberon Closer to NatureFast Slow Flow 0Muaj+ Tommee Tippee 2Cp”

Your email address will not be published.