Pije me Mocha Boost Ball 310Ml

L599.00

In stock

Compare
SKU: 793618523312 Category:

Description

Keto Ready Drink Bullet Proof Mocha eshte nje shake perfekt per tu marre me vete dhe ta pini kurdo

Perberesit: Uje, uje kokosi, qumesht kokosi, kokosit pluhur, proteina bizele, ekstrakt i lengshem kafeje, fibra diete, pluhur kakao te reduktuar ne yndyre, aromatizues

Kapaciteti: 310 Ml

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pije me Mocha Boost Ball 310Ml”

Your email address will not be published.