Pije me Cokollate Boost Ball 310Ml

L599.00

In stock

Compare
SKU: 793618523305 Category:

Description

Keto Choc Bar eshte nje shake perfekt per tu marre me vete dhe ta pini kurdo

Me ekstrakte Trigliceride te cilat jane burim i preferuar i eneregjise se trupit

Perberesit: Uje, uje kokosi, qumesht kokosi, kokosit kokerr pluhur, proteina bizele, pluhur kakao te reduktuar ne yndyre (1%), fibra dietike çikore, aromatizues

Kapaciteti: 310 Ml

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pije me Cokollate Boost Ball 310Ml”

Your email address will not be published.