Karroce per Ecje per Femije Infantino

L15,000.00

In stock

Compare
SKU: 3021105030027 Categories: ,

Description

Karrovca per ecjen i ndihmon femijet te hedhin hapat e tyre te para, duke ju dhene mundesine e rrotullimit 360grade

Lodrat e ndryshme i japin mundesine femijes te jete i zene duke u perpjekur per te ecur

Femija meson se si te hedhi hapat e pare dhe duke luajtur me lojra te ndryshme

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Karroce per Ecje per Femije Infantino”

Your email address will not be published.