Karrige për Fëmijë e Verdhë Fisher

L7,500.00

In stock

Compare
SKU: 0746775335007 Category:

Description

Karrige loder per femije ne ngjyre te verdhe

-E programuar me celesa sipas moshes se femijes per te luajtur muzike dhe fraza te ndryshme kur qendron femija

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Karrige për Fëmijë e Verdhë Fisher”

Your email address will not be published. Required fields are marked *