Kapsula Xhelatinoze Me Borronice 60 Kapsula

L1,499.00

Nëse doni të mbani sytë tuaj të shëndetshëm për vitet që vijnë.

Ju pëlqen të shijoni përfitimet e superushqimit?

Blueberry xhelatinoze është një shtesë natyrore që përmban ekstrakt borronice për të ndihmuar në ruajtjen e shëndetit të syve.

Vini re një ndryshim në vizionin tuaj dhe duhet të merrni masa

Merrni dy kapsula xhelatinoze çdo ditë pas cdo vakti.

Super ushqimet kanë për qëllim të plotësojnë dietën dhe nuk duhet të zëvendësojnë një dietë të larmishme ose mënyrë jetese të shëndetshme.

Mos e tejkaloni dozën e deklaruar.

Out of stock

SKU: 5021807441105 Category: Tag:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kapsula Xhelatinoze Me Borronice 60 Kapsula”

Your email address will not be published. Required fields are marked *