Kapsula Vaj Peshku Fiskolia 60Kapsula

L2,499.00

Out of stock

SKU: 5699000134102 Category:

Description

Përshkrim i produktit: Fiskolia 100mg vaj peshku eshte i perbere me  Omega-3 dhe ka një shije shume te mire

Benefitet e Omega 3: Mbron zemrën tuaj dhe është një shtesë shëndetësore jashtëzakonisht e rëndësishme, pasi ndihmon sistemin kardiovaskular të qëndrojë i fortë dhe parandalon sëmundjet.

Dozimi ditor çdo kapsulë përmban vaj natyral me 200mg Omega-3 dhe 70mg EPA dhe 80mg

Doza e rekomanduar ditore është një kapsulë (1 x 1000mg) për të rriturit, ose siç drejtohet nga mjeku juaj i kujdesit shëndetësor.

Përbërësit: Vaj peshku harengë, tokoferolë natyralë të përzier si antioksidant, Vitamina-A (palmitat retinil) dhe Vitamina D (kolecalciferol)

Permban: 60Kapsula

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kapsula Vaj Peshku Fiskolia 60Kapsula”

Your email address will not be published.