Kapsula Qymyri Lifeplan 30 Tableta

L599.00

 

Lifeplan-it WindAway eshte projektuar për të ndihmuar në zvogëlimin e grumbullimit të gazit të zorrëve

Avulli aktivizohet për të rritur fuqinë thithëse

Qymyri i aktivizuar kontribuon në zvogëlimin e gazrave të tepërta pas ngrënies.

Lifeplan-it WindAway është unik sepse aktivizohet me avull, gjë që rrit fuqinë e tij thithëse.

Perdorimi:
Për të ndihmuar në zvogëlimin e gazrave, merrni 3 kapsula të paktën gjysmë ore para vaktit dhe tre kapsula menjëherë pas ngrënies.

Mos merrni më shumë se 12 kapsula në ditë

Compare
SKU: 5019205011853 Category: Tag:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kapsula Qymyri Lifeplan 30 Tableta”

Your email address will not be published. Required fields are marked *