Camcakez me Vitamina per Femije Bioglan 30Cope

L1,099.00

In stock

Compare
SKU: 5060216564159 Category:

Description

Bioglan Smart Kids eshte nje menyre argetuese dhe e shijshme e cila ndihmon ne rritjen e femijes

Cdo camcakiz Bioglan permban arome luleshtrydhe se bashku me vitaminen C

Perberesit: Shurupi i Maltit, Sheqeri, Xhelatina (Gjedhi), Embelsues (Sorbitol),  Emulisifer (Vaji i Kokosit), Acidet (Acid Citrik, Acid Malik), Vitamina C (Acid Askorbik), Shurup Glukoze,  Ngjyra natyrale ;aroma e luleshtrydhes, aroma e kosit, rregullatori i aciditetit (citrat natriumi)

Permban: 30 Kapsula

*Shenim: Femijet mbi moshen 4 vjec mund te marrin 1-2 kapsula camcakez ne dite

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Camcakez me Vitamina per Femije Bioglan 30Cope”

Your email address will not be published. Required fields are marked *