Camcakiz me Vitamina dhe Fruta per Femije Bioglan 30Cope

L1,099.00

In stock

Compare
SKU: 5060216564128 Category:

Description

Bioglan SmartKids Healthy Bones  Përmban Kalcium, Vitaminë D2 dhe Vitaminë K2 për rritje dhe zhvillim normal të kockave dhe dhëmbëve. Më e mira nga të gjitha, vjen në një gomë të shijshme me aromë luleshtrydhe të cilën femijet do ta duan

Çdo çamçakëz përmban Kalcium, Vitaminë D2 dhe Vitaminë K2
Ndihmon në rritjen e kockave, mbështet funksionimin e muskujve dhe kontribuon në nivelet normale të kalciumit në gjak

Permban 30 camcakiza

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Camcakiz me Vitamina dhe Fruta per Femije Bioglan 30Cope”

Your email address will not be published.