Kanatiere për Gjidhenie e Bardhe Breastvest M

L2,000.00

In stock

Compare
SKU: 7935737308620 Category:

Description

Mund të përdoret gjatë dhe pas shtatzënisë
E perbere nga materiali  95% Viscoze dhe 5% Elastane
Mund të lahet në lavatrice
Paketimi permban 1 kanatiere ne masen Medium( Mesatare) ne ngjyre te bardhe

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kanatiere për Gjidhenie e Bardhe Breastvest M”

Your email address will not be published.