Kajsi te Buta Seeberger 200Gr

L450.00

In stock

Compare
SKU: 4008258292013 Category:

Description

Paketim special me mbrojtje nga ambienti i jashtëm. Ruani qesen e hapur në një vend të freskët dhe të thatë. Afati i ruajtjes është 12 muaj.

Permban: Struktura kajsi, pa kolesterol

Kapaciteti: 200Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kajsi te Buta Seeberger 200Gr”

Your email address will not be published.