Karamele te Vogla me Fruta te Ndryshme Jelly Bean 50Gr

L150.00

In stock

Compare
SKU: 745092012295 Category:

Description

Çdo paketë përmban një përzierje shumëngjyrëshe me 36 aromë mrekullisht të shijshme: Luleshtrydhe, mandarinë, shegë, rrush, mollë granny smith, ananas havai, limon dhe gëlqere, banane, limon i thartë, latte café, arrë Karaibe, dardhë, grejpfrut rozë, vanilje franceze, kokoshka karamel, karamele, marshmallow, sorbet nenexhik, kanellë, karavidhe, pina Colada, fruta pasion, kola, qershi e egër, shalqi, gojëmjaltë luleshtrydhe, kivi i deteve të jugut, mango , reçel mjedre, likorice, boronicë dhe mollë.

Përbërësit: Sheqer, shurup glukoze (gruri), niseshte misri, ujë, lëng frutash nga koncentrati (mollë, portokall, ananas), acide (acid malik, acid limoni, acid fumarik), agjentë lustrimi (shellac, dyll blete, dylli Carnauba), rregullatori i aciditetit (Citrat natriumi), aromatizues natyral, ngjyra (Anthocyanin, dioksid Titanum, komplekse bakri të klorofilit, karbonat kalciumi, kurkumini, karboni bimor, karotene të përziera, ekstrakt Paprika, luteinë, klorofil), shurup sheqeri i karamelizuar, përgatitje aromatizuese natyrore të Carthamus)

Kapaciteti: 50Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Karamele te Vogla me Fruta te Ndryshme Jelly Bean 50Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *