Jastik Shtatzanie Made for Me Tommee Tippee

L6,999.00

Jastik shtatzanie i cili ju ofron komoditet dhe nje gjume me te rehatshem

Importuesi: United Kingdom

In stock

Compare
SKU: 5010415235978 Category:

Description

Kjo mbështetje për shtatzëninë dhe gjidhënien Tommee Tippee Made for Me është pikërisht ajo që ju nevojitet nëse keni dhimbje dhe dhimbje që lidhen me gjumin kur jeni shtatzënë. Gama jonë Made for Me është krijuar posaçërisht për ju. Kjo jastëk ju ndihmon të mbani në një pozicion të rehatshëm gjatë natës. Krijon një mbështetje për përplasjen, këmbët dhe ijet tuaja, thjesht vendosni jastëkun midis këmbëve tuaja dhe mbështillni pjesën tjetër rreth jush për një rehati të pastër, hapësirë ​​shumë të madhe për të gjetur pozicionin e përsosur.

Pambuk super i butë – Mbulesa 100% super e butë e pambukut vjen në modelin e bukur të yjeve të bardhë dhe gri.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jastik Shtatzanie Made for Me Tommee Tippee”

Your email address will not be published.