Hidratues per Lekuren La Petit Marseillais 250 Ml

Free

SKU: 3574661480114 Categories: ,

Description

Hidratues per lekure te thate dhe te ndjeshme

Eshte i perbere nga gjalpe argani: i quajtur ndryshe “ari i verdhe i shkretetires” Argani perdoret edhe sot nga grate mesdhetare per te mbrojtur veten nga era dhe rera.Dylle blete i cili  eshte perdorur qe nga koherat antike ne recetat per balsamet qetesues. Vaj petale trendafili: Petalet hiqen butesisht nga trendafili, thahen dhe me pas futen ne nje vaj ushqyes.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hidratues per Lekuren La Petit Marseillais 250 Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *