HDRATUES SIMPLE I LEHTE 125ML

L500.00

Compare

Description

Hidratuesi Simple Kind to Skin ofron kujdes me një ndjesi të lehtë në lëkurë, e lë lëkurën të ndjehet e butë, e lëmuar dhe e hidratuar në mënyrë perfekte deri në 12 orë.

Eshtë bërë me përbërës që e duan lëkurën si Pro-Vitamina B5 dhe Vitamina E dhe bisabalol. Me një formulim të lehtë dhe që përthithet shpejt që nuk i mbyll poret, ky hidratues i thjeshtë e mban lëkurën tuaj të pastër dhe të freskët.

  • Përdorimi: Aplikojeni  butësisht në fytyrë dhe qafë duke përdorur lëvizje lart dhe jashtë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HDRATUES SIMPLE I LEHTE 125ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *