Hallve me Mbushje Festek Sesam-Halvas 400 Gr

L400.00

In stock

Compare
SKU: 4013200387600 Category:

Description

Kjo hallve eshte e perbere nga perzierja susam-vanilje dhe vaj perimesh

Le nje arome te shkelqyer pasi e konsumoni

Kapaciteti: 400 Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hallve me Mbushje Festek Sesam-Halvas 400 Gr”

Your email address will not be published.