Mini Blender Ushqimi per Femije Tommee Tippee

L4,500.00

In stock

Compare
SKU: 5010415232359 Category:

Description

Tani ju mund të përzierni ushqimet e bëra në shtëpi në ato pjesë të vogla 

I përshtatshëm për fruta, perime, mish dhe peshk 

Përzieni pure të lëmuara dhe tekstura të dendura me 2 cilësime të shpejtësisë dhe veprimin e pulsit 

 Këmbët që nuk rrëshqasin mbajnë blenderin në vend

Kompakt dhe për këtë arsye lejon ruajtjen e lehtë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mini Blender Ushqimi per Femije Tommee Tippee”

Your email address will not be published. Required fields are marked *