Grimca Cokollate per Gatim Dr Oetker 55Gr

L299.00

In stock

Compare
SKU: 50254484 Category:

Description

Sasi e vogël me krem ​​gati të vendosur për një përfundim të shijshëm të biskotave, cupcakes dhe madje edhe akullores

Përbërësit Sheqeri, pluhur kakao i reduktuar në yndyrë (6%), vaj perimesh (kokosi), shurup glukoze, agjent anti-zierje (talk)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grimca Cokollate per Gatim Dr Oetker 55Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *