Granola Kakao Keto Hana 300Gr

L799.00

In stock

Compare
SKU: 793591559865 Categories: , Tag:

Description

Perberesit: Bajame (18%), kokos (18%), fara luledielli (18%), fara kungulli (18%), lajthi (7%), ëmbëlsues: eritritol & glikozide steviol, vaj kokosi, pluhur kakao

Te ruhet ne vend te thate dhe te fresket

Kapaciteti: 300Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Granola Kakao Keto Hana 300Gr”

Your email address will not be published.