Filaxhan per Femije Tommee Tippee 300Ml

L1,599.00

In stock

Compare
SKU: 5010415473035 Category:

Description

No Knock Filxhani i madh është i vështirë për tu copëtuar, por i lehtë për tu hequr nga tavolina.

Ai ngjitet menjëherë në një sipërfaqe të lëmuar, të sheshtë dhe të fortë, duke ndaluar kështu duart e të vegjëlve ta shkatërrojnë atë. Një filxhan i hapur, pa rënie ose kashtë

No Knock Large inkurajon të vegjlit të gëlltisin pa derdhur, duke i ndihmuar kështu të zhvillojnë aftësitë e tyre të pirjes pa stres dhe rrëmujë. zgavrës me gojë

Kapaciteti: 300Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Filaxhan per Femije Tommee Tippee 300Ml”

Your email address will not be published.