Gote per Femije 7 Muaj+ Tommee Tippee

L899.00

In stock

Compare
SKU: 5010415471109 Category:

Description

Gote per femije Tommee Tippee e cila ka nje gryke te bute dhe doreza te lehta per tu kapur nga femijet 7muaj+

-Nuk demton mishrat e dhembeve te femijeve edhe kur fillojne te dalin dhembet e pare

Kapaciteti: 230 Ml

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gote per Femije 7 Muaj+ Tommee Tippee”

Your email address will not be published. Required fields are marked *