Gotë për Fëmijë 4 Muaj+ Tommee

L899.00

 

 

In stock

Compare
SKU: 5010415471017 Category:

Description

Gote per femije Tommee Tippee e cila ka nje gryke te bute dhe doreza te lehta per tu kapur nga femijet 4 muaj+ i perbere

-Nuk demton mishrat e dhembeve te femijeve edhe kur fillojne te dalin dhembet e pare

Kapaciteti: 150 Ml

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gotë për Fëmijë 4 Muaj+ Tommee”

Your email address will not be published. Required fields are marked *